به تبلیغات ثابت خوش آمدید
 تبلیغات ثابت تبلیغات ثابت تبلیغات ثابت
09350693765
tablighatsabeet@gmail.com
قم
 تبلیغات ثابت تبلیغات ثابت تبلیغات ثابت
0

پخش تیزر های تبلیغاتی

طراحی و انتشار تیزر تبلیغاتی

با سلام خدمت شما خوانندگان محترم ، در این بخش به معرفی خدمت نمایش تیزر خواهیم پرداخت ، که گوشه ای از خدمات ما در تبلیغات ثابت است .

سؤال ابتدایی شما عزیزان در تماس های مکرر با ما

این است که ، نحوه ارائه خدمات چگونه است ؟

ابتدایی ترین مشکل در کسب و کارها تمرکز بر روی یک شبکه جهت فروش کالا یا خدمات است ، در صورتی که ، شبکه مذکور از دسترس خارج شود ؟

باید گفت خدمات تبلیغاتی در تبلیغات ثابت ، بر پایه ابزارها و پلت فرم های داخلی استوار است ، و در صورت هرگونه اختلال در شبکه اینترنت خارجی هیچ اختلالی در روند ارائه خدمات پیش نخواهد آمد ، بستر داخلی و خدمات انتشار محتوا همچنان به ارائه خدمات مشغول خواهند بود ، ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم ، تمام خدمات در فضای مجازی از قبل بر پایه عدم استفاده از اپلیکیشن های خارجی برنامه ریزی شده و در صورت رفع فیلتر از این گزینه ها جهت ارائه خدمات بهتر استفاده خواهد شد .

معنای مفهومی تبلیغات ثابت

طراحی و انتشار تبلیغات در فضای مجازی به صورت درج ثابت

این یک شعار نیست ، میتوانیم با تکیه بر توان داخل کشور ( سایتها و اپلیکیشن ها ) که خدمات انتشار محتوا را در داخل کشور بر عهده دارند ، تبلیغاتی ثابت و بدون حذف ، با بازخورد بهتر را ارائه دهیم ، شاید برای شما سؤال جدیدی پیش آمده باشد

( چرا خودم این کار رو انجام ندم ؟ )

لازمه این کار نصب تعداد زیادی اپلیکیشن و سرکشی از تعدادی سایت است ، اگر در توان شما باشد و از فروش غافل نشوید .

ما در تبلیغات ثابت این امور را به راحتی برای شما به انجام می رسانیم تا شما بر فروش متمرکز باشید و خوب این خدمات هزینه بر خواهد بود ، ما هزینه ها را کاهش خواهیم داد ، از فروشگاه طرح های تبلیغی ما دیدن کنید .

این امر را در توان خود میبینیم که در خدمت کسب و کار کشور باشیم و خدمتی صادقانه ارائه دهیم ، در انتها باید بگوئیم دو درگاه پرداخت جهت پرداخت امن به تبلیغات ثابت متصل است تا شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به پرداخت اقدام بفرمائید .

کانال آپارات ما

با سپاس ، تبلیغات ثابت

 

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.